Eesti Gaas toetab arvamuskonkurssi Edukas Eesti

Edukas Eesti on Äripäeva, Tallinna Kaubamaja, Danske Banki, ACE Logisticsi, Silberauto, Eesti Gaasi ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor arvamuskonkurss. Viiendat korda algav Eduka Eesti arvamuskonkurss pakub suurepärase võimaluse särava idee eest kümme tuhat eurot teenida.

Infortari juhatuse ja Eesti Gaasi nõukogu esimehe Ain Hanschmidti sõnul toetab Eesti Gaas Edukat Eestit selle pärast, et usub: elu viivad edasi suurepärased  ideed. „Arvame , et Eesti majandusele on jõukohane vähemalt 5% kasvusamm, kuid selle saavutamiseks on vaja uuendusmeelset ja häid ideid elluviivat ühiskonda,“ lausus Hanschmidt. „Eduka Eesti arvamuskonkurss on hea võimalus andekatele inimestele oma ideede põhjalikumaks läbitöötamiseks ning avalikkusele esitamiseks, et meie majandust positiivselt mõjutada.“

Eduka Eesti arvamuskonkursil osalemiseks tuleb saata arvamuslugu aadressil arvamus@aripaev.ee. Võitja valib välja Äripäev koos partnerite esindajatest koosneva žüriiga ning võitjate nimed kuulutatakse välja Eduka Eesti pidulikul lõpuüritusel tuleva aasta märtsis. Lugude hindamisel võtame arvesse välja pakutud idee originaalsusest ja teostatavust ning argumentatsiooni veenvust. Tekste võib konkursile saatma hakata kohe. Avaldama hakkame neid nii veebis kui ka paberlehes alates oktoobri algusest. Konkursi lõpptähtaeg on 2016. aasta 28. veebruar (kaasa arvatud). Toimetus jätab endale õiguse avaldatavaid tekste toimetada ja lühendada.

Auhinnafond:
I koht:10 000 eurot, II koht 3000 ja III koht 2000 eurot.
Tähtaeg: 28. veebruar 2017

Rohkem infot: arvamus@aripaev.ee